Wycena przeprowadzki

Wycena transportu

Przeprowadzki Warszawa tanio

Przeprowadzki Warszawa cennik

Formularze wyceny

Bezpłatna wycena

Wycena u Klienta

Wycena telefoniczna

Wycena online

Przykładowe ceny

Stawki godzinowe

Stawki kilometrowe

Tanie przeprowadzki w Warszawie

Ceny przeprowadzki w Warszawie

Wycena telefoniczna

W przypadku transportu niewielkiej ilości mebli, sprzętu RTV i AGD, kartonów  (jedna - kilka sztuk) wyceny dokonujemy na podstawie szczegółowych informacji podanych nam w trakcie rozmowy telefonicznej.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:
507-072-777
22 408-20-08

Wycena online

Na naszej stronie udostępniliśmy formularze wyceny online. Są to rozbudowane formularze umożliwiające umieszczenie w nich wielu szczegółowych informacji dotyczących przeprowadzki i transportu, co pozwala nam w miarę dokładnie oszacować koszt usługi drogą elektroniczną. W przypadku większych i bardziej skomplikowanych przeprowadzek (np. z pakowaniem mienia drobnego, demontażem/montażem mebli) taka wycena często jest wstępna i wymaga wizji lokalnej lub dodatkowych pytań w celu potwierdzenia ceny.

Wycena na podstawie stawki godzinowej / kilometrowej

W przypadku niewielkich ale bardziej skomplikowanych przeprowadzek (kiedy zachodzi konieczność demontażu/montażu mebli, dowozu mienia w kilka miejsc, niewiadoma jest ilość kartonów, itd.), a także na życzenie Klienta, wycena podawana jest w formie stawki godzinowej zależnej od wielkości samochodu, liczby pracowników skierowanych do wykonania usługi oraz czasu pracy. Stawkę godzinową stosujemy w przewozach i wynajmie pracowników na terenie Warszawy i okolic. W przypadku transportu krajowego i międzynarodowego wycena oparta jest na stawce za kilometr przejechanej trasy.

Wycena na podstawie wizji lokalnej

Aby dokładnie wycenić większą i bardziej skomplikowaną przeprowadzkę proponujemy umówienie się na bezpłatną i niezobowiązującą wizytę naszego przedstawiciela w biurze/domu Klienta i oględziny na miejscu. Wizyty można umawiać na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach. Każda wizyta w celu dokonania wizji lokalnej u Klienta oraz każda wycena jest bezpłatna.
Umów się na bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela dzwoniąc pod nr 507-072-777 i 22 408-20-08 lub pisząc do nas email na adres przeprowadzki@aneks.info.pl

Przeprowadzki Warszawa cennik


Orientacyjne stawki godzinowe - Warszawa i okolice:

Samochód ciężarowy z kierowcą: 80-110 zł / godzinę, płatne za min. 2 godziny
Stawka godzinowa zależna jest od wielkości samochodu, łącznego czasu pracy i stopnia zaangażowania kierowcy w prace załadunkowo - rozładunkowe.
Samochód ciężarowy i 2 pracowników: 110-140 zł / godzinę, płatne za min. 2 godziny
Stawka godzinowa zależna jest od wielkości samochodu, łącznego czasu pracy, charakteru i stopnia ciężkości wykonywanych przez pracowników robót.
Samochód ciężarowy i 3 pracowników: 140-170 zł / godzinę, płatne za min. 2 godziny
Stawka godzinowa zależna jest od wielkości samochodu, łącznego czasu pracy, charakteru i stopnia ciężkości wykonywanych przez pracowników robót.
Samochód ciężarowy i 4 pracowników: 170-200 zł / godzinę, płatne za min. 2 godziny
Stawka godzinowa zależna jest od wielkości samochodu, łącznego czasu pracy, charakteru i stopnia ciężkości wykonywanych przez pracowników robót.
Pracownik do prac transportowych: 35-45 zł / godzinę, płatne za min. 3 godziny
Stawka godzinowa zależna jest od łącznego czasu pracy, charakteru i stopnia ciężkości wykonywanych przez pracownika robót.
Dodatkowe informacje (Warszawa i okolice):
nie jest doliczana opłata za podstawienie auta na terenie Warszawy - płatny czas pracy liczony jest od momentu przyjazdu samochodu / przybycia pracowników we wskazane miejsce
nie jest doliczana opłata za przejechane kilometry w przypadku przeprowadzek i transportów na terenie Warszawy i okolic
auta i pracownicy są wyposażeni w wózki i pasy transportowe oraz kartony, koce filcowe, folię stretch i taśmę do pakowania i zabezpieczania mienia
☞ nie jest doliczana opłata za użyczenie w/w narzędzi i materiałów oraz standardowe zużycie folii stretch i taśmy pakowej
stawka jest obniżana o 10% za każdą godzinę powyżej wymaganego minimum godzinowego (nie dotyczy wynajmu pracowników)
doliczana jest opłata w wysokości 50 zł za podstawienie auta do okolicznych miejscowości, takich jak Konstancin Jeziorna, Łomianki, Piaseczno, Pruszków
podane minimalne czasy pracy mogą zostać skrócone w przypadku możliwości połączenia danego zlecenia z innym zleceniem

Orientacyjne stawki kilometrowe:

Samochód ciężarowy w trasie (trasa powyżej 150 km od Warszawy): 1,80-2,40 zł / km
Stawka kilometrowa zależna jest od wielkości samochodu, rodzaju i ciężaru ładunku. Odległość jest liczona w obydwie strony (tam i z powrotem).
Podane powyżej ceny są cenami netto.

Orientacyjny cennik przeprowadzki - Warszawa i okolice:

Przeprowadzka firmy: 80-200 zł za 1 stanowisko biurowe
Stawka zależna jest od ilości stanowisk biurowych i ich charakterystyki, zakresu prac (czy z pakowaniem mienia drobnego, demontażem/montażem, itd.), warunków obiektowych (które piętra, czy są windy, jaki jest podjazd pod budynek), prac dodatkowych (przewóz archiwum, wyposażenia pomieszczeń socjalnych i sal konferencyjnych).
Przeprowadzka archiwum i księgozbioru: 10-25 zł za 1 mb
Cena zależna jest od ilości metrów bieżących dokumentów / książek, rodzaju przenoszonego mienia (czy segregatory, czy pojedyncze teczki, czy książki) oraz warunków obiektowych (które piętra, czy są windy, jaki jest podjazd pod budynek).
Przeprowadzka mieszkania 1-pokojowego o pow. 30 m2: ok. 700 zł
Przeprowadzka mieszkania na terenie Warszawy z budynku do budynku - obydwa wyposażone w windy i z dogodnym podjazdem pod klatki, bez pakowania mienia drobnego i bez demontażu/montażu. Wyposażenie mieszkania: szafa ubraniowa, łóżko, komoda, regał książkowy, stół, 4 krzesła, rower, telewizor, sprzęt audio, lodówka, pralka, ok. 20 już spakowanych kartonów z mieniem drobnym takim jak książki, naczynia i ubrania. Czas trwania usługi: ok. 5 godzin, objętość transportowanego mienia: ok. 12 m3.
Przeprowadzka mieszkania 2-pokojowego o pow. 50 m2: ok. 1100 zł
Przeprowadzka mieszkania na terenie Warszawy z budynku do budynku - obydwa wyposażone w windy i z dogodnym podjazdem pod klatki, bez pakowania mienia drobnego i bez demontażu/montażu. Wyposażenie mieszkania: 2 szafy ubraniowe, łóżko, kanapa, 2 komody, 2 regały książkowe, stół, 6 krzeseł, ława, 2 fotele, biurko, 2 rowery, telewizor, komputer z monitorem, sprzęt audio, lodówka, pralka, ok. 30 już spakowanych kartonów z mieniem drobnym takim jak książki, naczynia i ubrania. Czas trwania usługi: ok. 7 godzin, objętość transportowanego mienia: ok. 20 m3.
Przeprowadzka mieszkania 3-pokojowego o pow. 70 m2: ok. 1500 zł
Przeprowadzka mieszkania na terenie Warszawy z budynku do budynku - obydwa wyposażone w windy i z dogodnym podjazdem pod klatki, bez pakowania mienia drobnego i bez demontażu/montażu. Wyposażenie mieszkania: 3 szafy ubraniowe, 2 łóżka, kanapa, 3 komody, 3 regały książkowe, stół, 8 krzeseł, ława, 4 fotele, biurko, 3 rowery, telewizor, komputer z monitorem, sprzęt audio, lodówka, pralka, ok. 40 już spakowanych kartonów z mieniem drobnym takim jak książki, naczynia i ubrania. Czas trwania usługi: ok. 9 godzin, objętość transportowanego mienia: ok. 30 m3.
Transport pianina: 300-600 zł, transport fortepianu: 600-1200 zł
Cena zależna jest od warunków obiektowych (które piętra, czy są windy, jaki jest podjazd pod budynek) oraz zakresu prac zabezpieczających do transportu, koniecznych do wykonania (np. demontaż nóżek).
Dodatkowe informacje:
oferujemy usługę wypożyczenia kartonów na czas przeprowadzki z możliwością ich dostarczenia we wcześniejszym terminie - usługa jest bezpłatna w przypadku zleceń o wartości powyżej 900 zł
dokładna wycena kompleksowej przeprowadzki z reguły wymaga oględzin na miejscu - w biurze / mieszkaniu Klienta
wszystkie etapy przeprowadzki i transportu oraz powierzone nam mienie Klienta jest objęte firmowym ubezpieczeniem OC na sumę 100 000 zł
Podane powyżej ceny są cenami netto.

Przeprowadzki Warszawa tanio

tel. 22 408-20-08
kom. 507-072-777
przeprowadzki@aneks.info.pl
Copyright © 2018 Aneks. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Aneks Kompleksowe Przeprowadzki
Copyright © 2018 Aneks. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Góra stronyGóra strony