Zadzwoń do nas
507-072-777
Przeprowadzki biur

Przeprowadzki firm

Przeprowadzki bibliotek

Przeprowadzki archiwów

Przeprowadzki magazynów

Przeprowadzki szkół

Przeprowadzki instytucji

Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki zagraniczne

Wynajem pracowników

Ubezpieczenie

Referencje

Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzki firm Warszawa

Przeprowadzki biur, firm i magazynów

Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki biur, firm i magazynów w Warszawie oraz na terenie całego kraju i zagranicy, począwszy od spakowania mienia, demontażu, zabezpieczenia i przygotowania do przewozu, poprzez transport, na rozpakowaniu, montażu i ustawieniu w miejscu docelowym kończąc.

Przeprowadzki archiwów, bibliotek i szkół

Organizujemy i realizujemy profesjonalne przeprowadzki archiwów, bibliotek, instytucji i szkół. Duże doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra i odpowiednie zaplecze techniczne gwarantują szybką i profesjonalną realizację nawet bardzo dużych przeprowadzek tego typu obiektów.

Wynajem pracowników i taboru

Oferujemy wynajem pracowników wraz z niezbędnym osprzętem do prac przy przeprowadzkach wewnętrznych, prac transportowych i porządkowych na terenie archiwów, biur i magazynów, demontażu i montażu mebli i innego wyposażenia oraz wynajem taboru samochodowego wraz z kierowcami i pracownikami fizycznymi.

Przeprowadzki biur Warszawa

Bezpłatna wycena u Klienta i wycena online

Nasze usługi przeprowadzkowe charakteryzuje atrakcyjna cena. Każdą usługę wyceniamy na podstawie oględzin, rozmowy telefonicznej lub formularza online, uwzględniając czas trwania, odległość oraz stopień złożoności. Każda wizyta u Klienta w celu dokonania wizji lokalnej oraz każda sporządzona przez naszą firmę wycena jest bezpłatna.

Referencje i ubezpieczenie usług

Przez lata działalności wykonaliśmy tysiące udanych przeprowadzek małych i dużych firm, instytucji, archiwów, bibliotek i magazynów, czego dowodem są liczne referencje oraz pozytywne opinie Klientów na Facebook i Google. Posiadamy ubezpieczenie OC na sumę 100 000 zł obejmujące całość usługi przeprowadzki oraz licencję na drogowy transport rzeczy.

Bezpłatne kartony do pakowania

W przypadku wyboru przez Klienta opcji pakowania mienia drobnego we własnym zakresie oferujemy usługę bezpłatnego wypożyczenia kartonów* na czas przeprowadzki z możliwością dostarczenia ich we wcześniejszym terminie. Miejscem świadczenia usługi dostawy kartonów jest Warszawa i okolice.
* wypożyczenie i dostarczenie kartonów jest bezpłatne w przypadku usług o wartości powyżej 1200 zł

Przeprowadzki firm Warszawa

tel. 22 408-20-08
kom. 507-072-777
przeprowadzki@aneks.info.pl
Copyright © 2019 Aneks. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Aneks Kompleksowe Przeprowadzki
Copyright © 2019 Aneks. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Góra stronyGóra strony