Zadzwoń do nas
507-072-777
Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki apartamentów

Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki zagraniczne

Pakowanie mienia

Demontaż i montaż mebli

Wynajem pracowników

Ubezpieczenie

Referencje

Przeprowadzki domów Warszawa

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzki domów i mieszkań

Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań i apartamentów, począwszy od spakowania mienia drobnego, demontażu mebli i wyposażenia, przygotowania i zabezpieczenia do transportu, następnie bezpiecznego przewozu, a skończywszy na montażu i rozlokowaniu mienia w miejscu docelowym. Naszą usługę oferujemy zarówno przy dużych przeprowadzkach, jak i mniejszych przewozach.

Profesjonalne przeprowadzki prywatne

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzkowej, która dysponuje dużą liczbą wykwalifikowanych pracowników i szeroką flotą pojazdów, co pozwala nam na sprawną i szybką realizację nawet bardzo skomplikowanych przeprowadzek. Przeprowadzki z nami to oferta kompleksowych i profesjonalnych usług w konkurencyjnych cenach.

Przeprowadzki w Warszawie, krajowe i zagraniczne

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie i to tutaj koncentruje się nasza działalność. Wykonujemy przeprowadzki na terenie wszystkich warszawskich dzielnic i w okolicznych miejscowościach, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadamy także wieloletnie doświadczenie w realizacji przeprowadzek krajowych oraz zagranicznych i oferujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Bezpłatna wycena u Klienta i wycena online

Przeprowadzki wyceniamy na podstawie oględzin, rozmowy telefonicznej lub formularza online, uwzględniając czas trwania, odległość oraz stopień złożoności. Każda wizyta naszego przedstawiciela w celu dokonania wizji lokalnej u Klienta oraz każda sporządzona przez naszą firmę wycena jest bezpłatna.

Referencje i ubezpieczenie usług

Wśród dotychczasowych Klientów cieszymy się opinią sprawnej i rzetelnej firmy przeprowadzkowej, czego dowodem są liczne referencje oraz pozytywne opinie na Facebook i Google. Dodatkowymi atutami i gwarancją bezpieczeństwa są: ubezpieczenie OC na sumę 100 000 zł obejmujące całość usługi przeprowadzki i transportu oraz licencja na drogowy transport rzeczy.

Bezpłatne kartony do pakowania

W przypadku wyboru przez Klienta opcji pakowania mienia drobnego we własnym zakresie oferujemy usługę bezpłatnego wypożyczenia kartonów* na czas przeprowadzki z możliwością dostarczenia ich we wcześniejszym terminie. Miejscem świadczenia usługi dostawy kartonów jest Warszawa i okolice.
* wypożyczenie i dostarczenie kartonów jest bezpłatne w przypadku usług o wartości powyżej 1200 zł

Przeprowadzki domów Warszawa

tel. 22 408-20-08
kom. 507-072-777
przeprowadzki@aneks.info.pl
Copyright © 2019 Aneks. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Aneks Kompleksowe Przeprowadzki
Copyright © 2019 Aneks. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Góra stronyGóra strony